Факультету мистецтв ТНПУ — 30 років: на конференції з нагоди ювілею представлено понад 200 наукових праць

Факультету мистецтв ТНПУ — 30 років: на конференції з нагоди ювілею представлено понад 200 наукових праць

З нагоди 30-річчя факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка упродовж двох днів, 19 та 20 жовтня, проходить ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Мистецтво у нелінійному просторі”. 

Ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк привітав учасників конференції, завдячуючи за плідну працю в галузі мистецтва і науки. 

“Нелінійний простір факультету мистецтв виховує просвітницьку і новаційну людину, яка творить, не лише рухаючись за заданим вектором, але й вміє створити мистецькі шедеври в просторі обмежень та викликів часу, — зазначив у вітанні Богдан Буяк. — Ви вивели практичні вміння нелінійного простору на рівень теоретичного пізнання і друга конференція у цій темі є системним утвердженням.”  

Ректор ТНПУ подякував комітету за подвижницьке дійство, науковцям за те, що довірили свої доробки форуму, за віддану працю у часі викликів. Побажав опіки воїнів, мистецьких ангелів і Божих щедрот. 

Сподівання на те, що конференція виявить грандіозні наукові проекти висловив декан факультету мистецтв Зіновій Стельмащук, зауваживши, що краса і мистецтво — величини взаємопов’язані, а наука, на думку декана — це світло, яке допоможе розкрити повноту барв. Побажав твореннєвого надиху, потужної енергії, віри і любові до науки та мистецтва.  

Конференція проходить у змішаному форматі. Її учасниками є представники з різних куточків країни і з за кордону, однак сотні кілометрів не завадили бути фізично присутній Галині Локарєвій, завідувачці кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету. Від імені вишу, який представляє Галина Локарєва, та від усього запорізького краю висловила теплі слова вдячності університецькій спільноті загалом та  ректору ТДПУ Богдану Буяку зокрема.  

Далі учасники конференції на пленарному засіданні обговорили актуальні теми галузі мистецької освіти та розділилися за секціями, на яких планують висвітлити близько двох сотень наукових праць. 

Оксана Чмиленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *