23.11.2022 року на факультеті мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся захід – підсумкове заняття із навчальної дисципліни «Музична інформатика» на тему «Цифрові технології в музичному мистецтві», який підготували студенти групи СОММ-21 під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Ярослави Володимирівни Топорівської.
Під час заходу було розкрито такі теми: «Нотні архіви», «Нотні редактори», «Музичні програми», «Програми звукозапису».
Кремінська Катерина, Крих Ярина та Монюк Анна розповідають про нотні архіви
Архитко Роман презентує тему «Програми звукозапису»
Студенти розробили сайт, на якому було розміщено інформацію про захід та посилання на Гугл Форму для реєстрації. Посилання на сайт: https://sites.google.com/view/somm21/.
Презентована тема «Діяльність українських музикантів під час війни» нагадала усім присутнім про те, що ціна нашої свободи висока і про це потрібно пам’ятати! Війна вплинула нас кожного із нас. Митці присвячують свої твори нашим захисникам. А захисники віддають усіх себе задля того щоб зберегти мир у нашій країні. Ніколи не потрібно забувати про те, що відбувається на нашій землі і хто розпочав цю війну. І ми не забудемо та не пробачимо!
Також, глядачі мали змогу переглянути розроблене студентами відео-поезію, яке було присвячене Дню гідності та свободи. На завершення заходу студенти виконали мелодійну та проникливу українську народну пісню «Сонце низенько».
Завідувач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України Богдан Остапович Водяний відзначив належний рівень підготовки студентів до використання цифрових інструментів як у навчальній, так і у педагогічній діяльності вчителя музичного мистецтва.
Учасники заходу «Цифрові технології в музичному мистецтві»
Отже, для майбутніх педагогів уміння використовувати сучасні цифрові технології для організації освітнього процесу як онлайн так і офлайн є компонентом успішної професійної діяльності.
Дякуємо всім хто прийшов до нас на захід! Все буде Україна!
Студентка групи СОММ-21
Анна Монюк