Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Тернопільський Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Університет ім. Яна Кохановського (Кельце, Польща)
Інститут музики Жешувського університету (Жешув, Польща)
Університет Коменського (Братислава,Словаччина)
Берлінський університет (Німеччина)
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Шановні колеги!
Організаційний комітет VII Міжнародної науково-практичної конференції
«ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА МИСТЕЦЬКОЇ ЕДУКАЦІЇ У ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ВИКЛИКАХ СЬОГОДЕННЯ»
запрошує до участі науковців, педагогів, викладачів і вчителів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студентів, аспірантів, а також усіх, хто цікавиться мистецько-педагогічною проблематикою.
Конференція відбудеться 8–9 грудня 2022 року в дистанційному форматі на платформі ZOOM.
Учасники конференції матимуть можливість презентувати доповіді проблемно-пошукового, науково-дослідницького, практичного та методичного змісту з проблем освіти, а також опублікувати результати своїх досліджень на вибір:• у матеріалах конференції (ел.збірник матеріалів), • фаховому виданні в галузі педагогічних наук «Молодь і ринок» (категорія Б),• колективній монографії з однойменною назвою конференції(ел.вид.)
Мета конференції – узагальнення та апробування результатів теоретичних пошуків та практичного досвіду фахівців у галузях мистецької освіти; активізація науково-дослідницької діяльності студентів та аспірантів в умовах світових глобалізаційних процесів і інтеграції вітчизняної освіти до світового освітнього простору.
Напрямки роботи конференції:1. Проблеми освіти та мистецтва в контексті сучасних цивілізаційних викликів.2. Потенціал мистецтва часів війни.3. Фахова підготовка студентів мистецько-педагогічного профілю у закладах передвищої та вищої освіти.4. Мистецька освітня галузь у реаліях Нової української школи.5. Мистецька едукація в закладах позашкільної освіти сфери культури.
Робочі мови конференції: українська, польська, англійська, німецька, чеська, угорська.
Заявку на участь у роботі конференції (відповідно до наведеної нижче форми) та матеріали для публікації (статті / тези ) необхідно надіслати до 2 грудня 2022 року на електронну адресу оргкомітету Gnativz@ukr.net
Матеріали для включення в монографію приймаються до 1 березня 2023 року. Вихід монографії планується до 1 червня 2023 року.
Матеріали конференції (ел.програма, ел.збірник), а також монографія будуть оприлюднені на сайті факультету початкової освіти та мистецтва ДДПУ ім. І. Франка.
Оргвнесок за участь у конференції складає 100 грн. та передбачає покриття орг. витрат на проведення конференції. Реквізити для оплати будуть надіслані учасникам електронною поштою в листі-підтвердженні про отримання і прийняття матеріалів. Для докторів наук та міжнародних учасників участь у конференції безкоштовна(з друком статті (тез) у збірнику матеріалів конференції).
Регламент: доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;доповіді на секційних засіданнях – до 7 хв.; обговорення – до 5 хв.
КООРДИНАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ:❖ +38(097 320 04 52) кандидат філософських наук, доцент Гнатів Зоряна Ярославівна;❖ +38(098 560 57 70) кандидат педагогічних наук, доцент Медвідь Тетяна Олександрівна
ЗАЯВКА
учасника VІІ Міжнародної науково-практичної конференції
«ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА МИСТЕЦЬКОЇ ЕДУКАЦІЇ У ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ВИКЛИКАХ СЬОГОДЕННЯ»
Прізвище, ім’я, по батькові | |
Науковий ступінь, учене звання | |
Посада, місце роботи (повна назва організації) | |
Контактний телефон, e-mail | |
Форми участі у конференції(необхідне виділити) | 1. Тільки усна доповідь2. Публікація статті (або тез)3. Публікація в колективній монографії4. Публікація у фаховому виданні (вартість публікації див. у вимогах журналу)5. Публікація статті (або тез) і публікація в монографії / фаховому виданні |
Повна назва доповіді | |
Запланований напрям |
❖ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДЕЙ
До друку прийматимуться статті обсягом 6-10 сторінок (або тезиобсягом 2-3 сторінки) формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5 підготовлені у форматі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.doc. Посилання на літературу позначають наскрізною порядковою нумерацією за текстом у квадратних дужках (напр. [1, с. 35]); список використаних джерел подається в алфавітному порядку. Список необхідно оформити згідно з ДСТУ 8302:2015 «Національний стандарт України. Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Матеріали підлягають обов’язковій перевірці на плагіат.
ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ (ТЕЗ)
Секційний напрямок конференції
Петро Іваненко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання Інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка
НАЗВА СТАТТІ (ТЕЗ)
Анотація (400-600 знаків з пробілами)
Ключові слова (5-10 слів)
Текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст
Висновки.
Список використаних джерел
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ КОЛЕКТИВНОЇ МОНОГРАФІЇ «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА МИСТЕЦЬКОЇ ЕДУКАЦІЇ У ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ВИКЛИКАХ СЬОГОДЕННЯ»
У матеріалах обов’язково повинні міститися результати власного дослідження, нові думки, оригінальний аналіз проблеми. Структура –виклад матеріалу у вигляді цілісного тексту наукового дослідження з вступом, коротким оглядом літератури, основною частиною та висновками. Всі матеріали підлягають перевірці на плагіат.
Обсяг 20-40 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5 підготовлені у форматі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.doc. Посилання на літературу позначають наскрізною порядковою нумерацією за текстом у квадратних дужках (напр. [1, с. 35]); список використаних джерел подається в алфавітному порядку. Список оформити згідно з ДСТУ 8302:2015 «Національний стандарт України. Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
З ВИМОГАМИ до змісту, ОФОРМЛЕННЯ ТА ОПЛАТИ статті у щомісячному науково-педагогічному ФАХОВОМУ ЖУРНАЛІ«МОЛОДЬ І РИНОК» (категорія Б) можна ознайомитись за посиланням http://mr.dspu.edu.ua/avtors.html
З повагою, оргкомітет конференції