ПОЛОЖЕННЯ
ФЕСТИВАЛЮ – КОНКУРСУ
“FAЙNE DANCE”
МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ!

У Тернополі відбудеться Міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння»

Тернопіль знову запрошує хорові колективи, вокальні ансамблі та солістів-вокалістів на Міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння». Такий мистецький форум відбудеться 18-19 травня 2024 року. Цьогоріч планується, що захід повернеться у тернопільські храми, які стануть сценічними майданчиками для виступів учасників. Відтак, локаціями фестивалю будуть Свято-Троїцький духовний центр на честь князя Данила Галицького та Храм Матері Божої Неустанної Помочі.

Учасники конкурсної програми оцінюватимуться у двох окремих категоріях: «Професіонали» і «Аматори». До категорії «Професіонали» належать професійні хорові колективи, професійні вокальні ансамблі, колективи спеціалізованих музичних навчальних закладів (вищих, середніх, початкових), професійні солісти-вокалісти. До категорії «Аматори» відносяться усі інші хорові, вокальні колективи та окремі виконавці. Прийом заявок на участь у Фестивалі-конкурсі триватиме до 10 травня.

Нагадаємо, що фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння» було започатковано в Тернополі у 2011 році. За цей час він вже здобув свою історію та традиції, мав переможців та гостей, окрім пісень на духовну тематику, свого часу звучав і камерною музикою. Участь у фестивалі брали колективи з Тернопілля та інших областей України, були гості з Грузії, Польщі, Словенії, Іспанії, Чехії, Естонії, представники Румунії та навіть Нігерії.

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є Благословіння» є Тернопільська міська рада та управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

Довідкову інформацію про участь у конкурсі можна отримати за адресою: бульв. Шевченка, 1, м. Тернопіль, Україна, 46001, моб. 380671711750; (0352) 52-67-32, e-mail: kultura_mr.ter@ukr.net