Дудар Олена Олександрівна

музикознавець, етномузиколог

Біографія

Народилася 2 вересня 1975 року в місті Хмельницький. Збирачка й дослідниця фольклору Поділля. Кандидат мистецтвознавства (2007). Закінчила музично-педагогічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана (1997, перший випуск факультету) та аспірантуру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського НАН України (Київ) (2005). Заступник директора з навчальної роботи Хмельницької дитячої школи мистецтв, доцент кафедри музикознавства, методики музичного виховання та вокально-хорових дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. Музичний редактор нотних видань. Автор та ведуча творчих вечорів, концертів, культурно-мистецьких акцій. Як фольклорист здійснила ряд експедицій по Східному Поділлю для систематизованого збирання зразків традиційної пісенної музичної культури.

Літ. тв.: канд. дис. «Музичний фольклор Хмельницького Поділля (етномузикологічний та етносоціологічний аспекти дослідження)»(К., 2007), автор 14 наукових статей.


«Солов’ї Галичини»:

Жіноче вокальне тріо

Біографія

Жіноче вокальне тріо «Солов’ї Галичини»: заслужена артистка України Надія Татарчук, Ірина Музика, Оксана Лісовець.

Три колоритні голоси, душевні і рухливі, впливають на слухача своєю витонченістю, глибоким відчуттям образу і змісту пісні. Від такого справжнього мистецтва серце, стрепенувшись, відкривається Світові, сонцю, мелодіям. Бентежний рій думок лине на зустріч виконавцям, на зустріч їх пісенній долі…

У репертуарі тріо пісні українських і зарубіжних композиторів класиків, сучасних авторів, народні пісні у виконанні а-capella, у супроводі фортепіано, камерного та симфонічного оркестрів.


Оксана Лісовець

Біографія

Випускниця музично-педагогічного факультету 2000р. У 2008 році закінчила магістратуру зі спеціальності «Музична педагогіка та виховання» і отримала кваліфікацію «викладач вокалу». У складі жіночого тріо «Солов’ї Галичини» з 2004 р.


Надія Татарчук

Заслужена артистка України

Біографія

Випускниця музично-педагогічного факультету 1997р. Артистка Тернопільської обласної філармонії, з 2001р. – у складі жіночого вокального тріо «Солов’ї Галичини». У 2010р. присвоєно почесне звання «Заслужена артистка України».


Ірина Музика

Біографія

Випускниця музично-педагогічного факультету 1997р. У 2006 році закінчила магістратуру зі спеціальності «Музична педагогіка та виховання» і отримала кваліфікацію «викладач вокалу». З 1997р. працює артисткою Тернопільської обласної філармонії, з 2001р. – у складі жіночого вокального тріо “Солов’ї”


Колектив «Тріода»

Чоловіче вокальне тріо «Тріода» у складі: Андрія Гамбаля, Олександра Алексєєва. Володимира Рибака. Виступи гурту вражають красивим триголосим вокалом, щирою душею та справжньою українською харизмою. Фіналісти «Х-Фактору», котрі  зламали всі стереотипи вокальних шоу і довели, що українські пісні та справжній талант допоможуть досягти успіху в сучасному шоу-бізнесі.


Андрій Гамбаль

Біографія

Народився 25 січня 1987 року.

Закінчив у 2011 році Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю “музичне мистецтво” і здобув кваліфікацію магістра музичного мистецтва, викладача музичного мистецтва (спеціалізація – вокал).

Улюблена музика: “Il Divo”, Андреа Бочелі, Пентатоникс, Scorpions, Майкл Болтон, Queen, Океан Ельзи, Олександр Пономарьов.


Олександр Алексєєв

Біографія

Народився 19 червня 1990 року.

Закінчив у 2012 році Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю “театральне мистецтво” та здобув кваліфікацію актора театру та кіно.

Ідеальними артистами для нього є Андреа Бочеллі та гурт “Il Divo”.


Володимир Рибак

Біографія

Народився 22 грудня 1990 року

Закінчив у 2013 році Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю “музичне мистецтво” та здобув кваліфікацію вчителя музичного мистецтва, етики та естетики (спеціалізація –  художня культура).

Улюблена музика: Scorpions, Queen, “Il Divo”, Андреа Бочелі, Олександр Пономарьов.